Otázka:
Namočení lebky v peroxidu vodíku ještě dny hnědé
Skullenthusiast
2018-10-29 00:16:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

the skull in question

Ahoj! Poprvé plakát zde. Před 8 měsíci jsem v lesích našel hlavu jelena. V té době to bylo méně než 24 hodin mrtvé. Tak jsem to dal do vany a pohřbil jsem to v lese. Vykopali to zpět před několika dny. Vana se v určitém okamžiku naplnila vodou a lebka byla čistá (ish), ale zbarvená do hnědé. Hodil jsem to tedy na zadní verandu v nádobě s mýdlem a h2o2. Ale barva je stále stejná. Příležitostně jsem byl nahrazen peroxidem a pokoušel jsem se vyčistit kousky zbývajícího masa. Uvažuji o tom, že ho vložím do hrnce a povařím peroxidem, abych to skutečně vybělil. Nevýhodou je, že nemám přístup k venkovnímu topnému tělesu, takže to dělám uvnitř by se mohlo rychle dostat. Nějaká rada? Také včera zvedl lebku srnky na výletě. Stále má k sobě také maso. Mělo by se to vařit?

Poznámka: Žiji v bytě. Takže nemohu venku pověsit lebky, použít hadici nebo je zahřát venku, protože mimo svou verandu nemám žádný venkovní majetek.

Ne odpověď, ale ... Znám farmáře, který to dělá někdy po lovu jelenů na farmě, jednoduše uvaří hlavu, jakmile to řezník sundá - a oni vyjdou docela bíle, to může být příliš zvětralý na to, aby dokonale vybělil (po dokončení očekávejte méně než perleťově bílou) - tato barva mi vlastně připomíná kosti, které dostáváme pro psa, kde kouřili dřeň atd.
Dva odpovědi:
user16724
2018-10-30 18:04:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Můžete použít ručníky namočené v peroxidu vodíku a zabalené do plastu na slunci.

Tento článek ukazuje metodu používanou na staré lebce krávy. K bělení si nemyslím, že byste potřebovali nějaké mýdlo nebo vodu navíc.

Druhou lebku byste měli vařit, aby vám pomohla se zbavit všech kousků.

Díky za radu. Pokračoval jsem a oba jsem je vařil. Obě se ukázaly jako hezké a bílé. Bohužel ten na obrázku skončil docela křehký a já jsem ztratil špičku nosu. Také to smrdí. Parohy jsem nevařil, protože jsem chtěl zachovat jejich barvu. Ale oooh kluk voní. Vydrhl jsem je, ale bezvýsledně. Nějaká rada, jak odstranit zápach?
ShemSeger
2018-10-30 19:55:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Související: Jak vyčistit kosti nalezené venku?

The over the counter H 2 0 2 isn ' Nebudu dělat práci s lebkou, která změnila barvu. Musíte si pořídit nějaké silnější věci. Na přepážce je peroxid vodíku zředěn, má čistotu pouze asi 3%. Taxidermici používají 40 objemový peroxid vodíku, je to mnohem silnější než v obchodech s drogami a přinesou požadované výsledky. Existují také další produkty, které můžete použít ve spojení se 40 svazkem, který změní vaši bělicí lebku na bílou.Tyto otázky a odpovědi byly automaticky přeloženy z anglického jazyka.Původní obsah je k dispozici na webu stackexchange, za který děkujeme za licenci cc by-sa 4.0, pod kterou je distribuován.
Loading...