Otázka:
Pronájem lodi na přenocování v oceánu?
Farhan
2015-07-07 19:50:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Chci si pronajmout loď (ne ponton, ale loď se spací částí, koupelnou atd.), kterou mohu použít k přenocování na otevřeném oceánu. Jsem absolutní začátečník o lodích a nevím nic kromě toho, že lodě jezdí po vodě.

Mám otázky:

 • Co je to za druh volaného člunu?
  Mám hledat jachty, motorové čluny, rezidentní čluny?
 • Z jakých míst si je mohu pronajmout?
  Sídlím v Delaware, takže DE pláže a pobřežní oblasti NJ, MD jsou snadno dostupné.
 • Jaké školení bych vyžadoval?
  Řízení lodi je jistě požadovaná dovednost, ale místo v půjčovně toto školení určitě zajistí. Kromě toho vyžaduji nějaké lékařské školení, jako je CPR atd.? Vím, jak reagovat na jednoduché problémy, jako je péče o malé rány, popáleniny, kousnutí hmyzem atd.
 • Jak daleko v otevřených vodách mohu jít, než budu dostat se do mezinárodních vod?
  Nechci opustit území USA. Existují nějaké náznaky nebo pobřežní stráže, které by mi pomohly nebo pomohly, kdybych se dostal příliš blízko, abych opustil vody USA?
 • Je to bezpečné?
  Piráti tam stále jsou, aren ' oni? Myslím, že strávit noc venku od všeho se zdá trochu ... děsivé.
 • Jak zabráníte tomu, aby se loď neunikla, když se nehýbe?
  Jsou kotvy stále používány?
 • Na co jiného bych měl být připraven?
  Například: navigační zařízení, další záchranný člun?
Ahoj a vítejte na TGO. To je spousta různých otázek pro jedno téma. I když souvisí s typem lodi, bylo by hezčí je rozdělit. Např. části o správném výcviku z otázky hledání správné lodi. Kromě toho piráti na území USA? Těžko tomu uvěřím: D
Souhlasím, že otázka by měla být pravděpodobně upravena tak, aby byla cílenější. Osobně bych ponechal pouze 2. a 3. otázku a zeptal se samostatně ostatních, pokud chcete více informací. Také řeknu, že nemusí nutně platit, že místo k pronájmu poskytne nějaké školení. Pravděpodobněji budou vyžadovat, abyste prokázali, že jste absolvovali výcvik.
Stačí přidat, pokud projdete mezinárodními vodami nebo vodami jiné země nebo budete komukoli účtovat, aby se k vám připojili, možná budete potřebovat _Skippers License_ - to obvykle není případ, pokud zůstanete ve vodách vaší země.
Nejsem si jistý, jestli je tato otázka příliš široká. Myslím, že by to mohlo být * interpretováno * jako to, jak začít přes noc na lodi?
Nemyslím si, že by tato otázka měla být uzavřena. Myslím, že moje odpověď (aktuálně s 11 hlasy) je důkazem, že na ni lze odpovědět. Osoba, která se ptá na tuto otázku, je samozvaný začátečník a osobně mi připadala tato otázka zajímavá a nová. Otázky v podobě ** Jak mohu začít ** by měly být na této stackexhange tolerovány, pokud chceme, aby komunita rostla.
Dva odpovědi:
sixtyfootersdude
2015-07-08 01:53:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Chci si pronajmout loď (ne ponton, ale loď se spací částí, koupelnou atd.), kterou mohu použít k přenocování na otevřeném oceánu. S čluny jsem absolutní začátečník a nevím nic kromě toho, že čluny jezdí po vodě.

Pro téměř všechny úrovně dovedností je to velmi špatný nápad. Neměli byste za ( téměř) žádných okolností strávit noc na otevřeném oceánu, aniž by někdo manipuloval / řídil loď. Musíte spát na směny a ujistit se, že:

 • Loď pokračuje ve směru a rychlosti, jak chcete. Auto-pilot může řídit loď, ale neví, jak se přizpůsobit měnícím se podmínkám.
 • Vítr se nezměnil. Když to uděláte, budete muset upravit směr a plachty.
 • S ničím se nesrazíte. Země je nejpravděpodobnější věc, ale jiné lodě nebo lodě mohou být problematické v některých přepravních drahách nebo blízko pobřeží.

Pro začátečníka bych se pokusil najít dobře chráněný přístav (například No Name Harbor, mimo Miami). V ideálním případě jako začátečník byste měli najít něco, co má kotvící bóje, ale když získáte trochu více zkušeností, je určitě možné také zakotvit.

Celkově bych vám doporučil postupovat velmi opatrně. Plavba lodí je převážně neregulovaná, ale složitost / riziko je větší než řízení automobilu. Každý se naučí řídit buď tím, že chodí do třídy, nebo že ho učí někdo, kdo to ví. Důrazně bych vám doporučil absolvovat lekce plachtění nebo plavby lodí, než budete pokračovat v projektu.

Jak zabráním tomu, aby se loď pohybovala, když se nehýbe? Jsou kotvy stále používány?

Ano!

Vypracoval jsem shrnutí ukotvení pro další otázku. Otázka se ptá konkrétně na řeky, ale myslím si, že odpověď platí obecněji.

Nechci opustit území USA. Existují nějaké náznaky nebo pobřežní stráže, které by mi pomohly nebo pomohly, kdybych se dostal příliš blízko, abych opustil vody USA?

Pravděpodobně ne. Existují některé služby, které můžete použít a které vám mohou pomoci, pokud máte problémy s motorem nebo narazíte na mělčinu. Seatow je jednou z takových služeb.

Důrazně vám doporučuji používat je pouze pro pohodlí . Tyto služby vám mají pomoci udělat něco efektivněji (z hlediska času / nákladů / atd.). Nejsou tam, aby vám pomohli zůstat v bezpečí. Vždy jste zodpovědní za svou vlastní bezpečnost.

Na co jiného bych se měl připravit? Například: navigační zařízení, další záchranný člun?

Bez dalších podrobností to pravděpodobně nebude možné zodpovědět. Jen pro rozložení některých věcí, které možná budete potřebovat / možná nebudete potřebovat:

Mnoho z toho závisí na tom, jakou loď budete používat a kde / kdy ji budete používat.

 • Vyrazení kajaku podél pobřeží - nejsou potřeba žádné mapy ani kompas. Jen kajak, pádlo, záchranná vesta a kbelík na kauci.
 • Překročit Atlantik vyžaduje mnohem řádově více vybavení a zkušeností.

Další myšlenky:

 • Budete cestovat v noci? Potřebujete světla a možná další navigační vybavení.
 • Budete někam cestovat s celulárním příjmem? Používají lidé ve vaší oblasti VHF rádia? Budete cestovat někam, kde se s vámi pokusí komunikovat úřady nebo komerční lodě?
 • Možná budete potřebovat papírové mapy pro mnoho nebo většinu oblastí
 • Možná budete chtít GPS pro navigaci
 • Pravděpodobně jste potřebovali bezpečnostní vybavení v závislosti na vaší jurisdikci.

Jaký druh školení bych vyžadoval? Řízení lodi je jistě požadovaná dovednost, ale místo v půjčovně tento výcvik určitě zajistí. Kromě toho vyžaduji nějaké lékařské školení, jako je CPR atd.? Vím, jak reagovat na jednoduché problémy, jako je péče o malé rány, popáleniny, kousnutí hmyzem atd.

Ve své mysli přemýšlejte o tom, jak se naučit létat a udržovat letadlo. Jedná se o podobnou složitost.

Pronájem kánoe je určitě dobrým začátkem a seznámí vás se základními informacemi, měli byste však být opatrní. Pamatujte, že z 1035 úmrtí v amerických národních dílech v letech 2007–2013 bylo 365 z nich (35%) z důvodu utonutí ( zdroj).


Buďte v bezpečí a uvidíme se na vodě.

whatsisname
2015-07-08 21:49:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Máte dostatek studia, než budete připraveni na tento druh plavby. Nejsem tak daleko od břehu, že pro vás znamená „otevřený oceán“, ale pokud je to něco, co přesahuje plaveckou vzdálenost ke břehu, budete potřebovat další trénink.

Jaký je druh lodi s názvem? Obecně se tomu říká charter bez posádky. Pokud vím, většina charterů bez posádky je určena pro plachetnice. Neviděl jsem motorové lodě bez posádky, ale jsem si jist, že někde existují. Jelikož však jste absolutní začátečník, nikdo vám nejprve nepůjčí loď.

Řízení lodi je nejjednodušší prvek a místo pronájmu nebude dokonce vás na to vycvičí, očekávají, že už budete vědět, jak to udělat. Jediná věc, na které vás budou trénovat, jsou novinky a specifika pro konkrétní loď. Hlavní list v půjčovně může být na jiném místě než na jiné lodi, takže ukážou, kde to je, ale když vás na to upozorní, očekávají, že budete přesně vědět, co to má dělat.

Výcvik? Výcvik, který potřebujete pro pobyt na moři, je rozsáhlý. Nejen, že musíte znát základy plachtění, ale musíte také znát základní opravy motorů, navigaci, používání rádií, postupy přes palubu a spoustu dalších věcí.

Územní vody prodloužit se 12 námořních mil od pobřeží. „Mezinárodní vody“ přesahují rámec toho, avšak částečná jurisdikce přesahuje 200 námořních mil od pobřeží.

Venku bude hlídat pobřežní hlídka, ale pokud narazíte na jednoho z nich, uvidí, co děláte, nastoupí a zkontrolují vaše plavidlo způsobilost k plavbě a budou s vámi mluvit a rychle zjistí, že tam venku nemáte žádnou práci. Nevím, co v tu chvíli udělají, ale nebude to legrace, pravděpodobně ti nařídí okamžitě přistát.

Je to bezpečné? V pobřežních vodách USA neexistuje žádné riziko pirátů. Samotná voda je však velmi nebezpečná. V průběhu historie se na moři ztratilo mnoho lidí a dokonce i velmi velké a profesionálně provozované lodě občas klesly. Moře je nemilosrdné.

A konečně, nahoře, s mnoha charterovými operacemi bez posádky, si můžete najmout někoho, kdo by za vás mohl loď přeskočit. Pokud pro vás není důležité být na lodi sám, pak to můžete udělat, najatý kapitán se postará o všechny povinnosti a vše, na co musíte myslet, je dobře se bavit.Tyto otázky a odpovědi byly automaticky přeloženy z anglického jazyka.Původní obsah je k dispozici na webu stackexchange, za který děkujeme za licenci cc by-sa 3.0, pod kterou je distribuován.
Loading...