Otázka:
Zařízení na testování vybavení do chladného počasí v Londýně ve Velké Británii
Simon Gibbs
2013-03-06 23:36:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Diskutuji o tom, jaké vybavení si koupit k přípravě na chladné počasí v horském terénu, a domníval jsem se, že by bylo užitečné otestovat, jaké jsou různé teploty při nošení zvoleného vybavení. Můj společník nesouhlasí s tím, že jsou vyžadovány některé těžké předměty, a oba bychom získali z toho, kdo by zjistil, kdo má pravdu, i kdyby jen urovnal spor.

Spíše než letět pryč, abych našel chladnější klima, si nejasně vzpomínám, že jsem něco viděl o zkušebním zařízení, které dokáže simulovat chladné, větrné a dešťové podmínky na vyžádání v maloobchodní prodejně v Londýně. Nikdy jsem nešel dovnitř, takže moje představivost možná běžela divoce, ale myslím, že to byla nějaká obří lednička s ventilátory a hadicemi, které simulovaly také vítr a déšť.

Unfortunaltey Nepamatuji si, které obchod měl toto nastavení a co je nejdůležitější, jak se tento druh zařízení nazývá, což Googlu ztížilo. Nějaké nápady?

Kromě pouhého vstupu do mrazničky na maso jsem nikdy neslyšel o ničem podobném, na co se ptáte. Ale aby bylo jasnější, nejde o něco, co lidé obvykle dělají při nákupu vybavení.
Myslím, že jsem jeden našel v Mnichově: http://www.retail-square.com/shops/globetrotter-0
mělo by to omezené použití. Strávení 10 minut v mrazáku nesimuluje studenou a mokrou 10 hodin na skotské Monroe. Vaše odpověď je vrstvení. Vezměte více vrstev a použijte je ke zmírnění / udržení teploty. Příliš chladno, přidávat vrstvy, příliš teplé odebírat vrstvy atd.
Tři odpovědi:
QuentinUK
2013-03-08 09:03:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Možná myslíte na Vertical Chill, u Ellise Brighama v Covent Garden? Je to jako obrovská lednička pro lezení v ledu, ale ne pro déšť a vítr.

http://www.vertical-chill.com/vertical-chill-london.htm

furtive
2013-03-07 12:38:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Může to být sněhové centrum pro vnitřní lyžování poblíž Londýna?

Teplota v The Snow Center se pohybuje od -2 do -6 stupňů Celsia

Nebylo, ale to je určitě možnost.
Mr.Wizard
2013-03-10 02:13:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Na zimních olympijských hrách Top Gear je Richard Hammond (a vůz, ve kterém je umístěn) vystaven extrémním zimním podmínkám (-40 °) na zkušebnách MIRA. Následuje veselí.

Segment Top Gear: https://www.youtube.com/watch?v=UM46RoD3-yMTyto otázky a odpovědi byly automaticky přeloženy z anglického jazyka.Původní obsah je k dispozici na webu stackexchange, za který děkujeme za licenci cc by-sa 3.0, pod kterou je distribuován.
Loading...