Otázka:
Jak zabránit prasklinám na kůži?
MaskedPlant
2012-11-08 21:40:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Takže každou zimu při práci v suchém chladu mi praskla kůže na rukou a nohou. Zejména mezi prsty na rukou a nohou. Co mohu udělat, abych tomu zabránil?

Pět odpovědi:
Rory Alsop
2012-11-09 06:01:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

V ideálním případě si pořiďte zvlhčovač na krémové nebo olejové bázi. U rtů a mezi prsty je vazelína vynikající při zvlhčování a následném udržování vlhkosti.

berry120
2012-11-09 07:50:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Hydratační krém je to, co potřebujete - osobně mám rád diprobase, můžete si ho bezpečně nanést, kolik chcete, a není to tak mastné, dobře a rychle vsákne do pokožky, aniž by zanechal nějaké hrozné zbytky.

Vlastně to používám po celý rok, protože jsem náchylný ke špatnému ekzému - takže pokud to udělá práci na mé hrozné pokožce, mělo by to pomoci vaší!

Jdu na dvojí přístup: když v interiéru (tj. V teple) používejte krémy nebo krémy, které obsahují vodu (a také močovinu), aby přímo pomohly hydratovat pokožku. Ve venkovním prostředí nebo těsně před odchodem, když mrzne, používejte mastné / mastné výrobky, jako je vazelína / vazelína nebo balzám na sáčky nebo jelení loj, ale držte se stranou od produktů, které obsahují hodně vody.
DavidR
2012-11-09 03:42:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Měli byste použít nějaký zvlhčující krém na ruce. Existuje spousta značek a já opravdu nemám přednost. Rád se ujistím, že dostanu neparfémovanou verzi, protože většina zvlhčovačů je na trhu pro ženy a má květinové aroma. Naneste ji na pokožku jednou nebo dvakrát denně a suché praskání by mělo zmizet.

+1, ale stále věřím, že použití hřebíčku je nejlepším řešením :)
greif
2012-11-19 23:28:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mám konkrétně problémy s rozštěpením na špičkách prstů a zjistil jsem, že následující mi hodně pomohlo;

  1. Nechte si prodloužit nehty - používal jsem je velmi krátce, což má velký rozdíl.
  2. Použijte pleťový krém, jako je Neutrogena „Norwegian Fishermans Formula“. Pokaždé, když se vaše prsty cítí těžší než obvykle, aplikujte je. Bude to něco jako každou hodinu nebo dvě v suchém počasí (tj. Topná sezóna).
Souhlasím s 2 - že Neutrogena věci jsou skvělé.
M.Mat
2019-10-18 16:43:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nejlepší. Věc. Vůbec.

Toto změkčovadlo zvlhčuje, aniž by bylo mastné, má čistou, svěží vůni a vydrží po dlouhou dobu mezi aplikacemi. Malý tenký plech se snadno vejde do kapsy.

Burtsbees

Burts Bees jsou velmi dobří - spousta produktů z včelího vosku je stejně dobrá :)
Osobně čistá citrónová vůně Burt’s je to, co pro mě dělá tento produkt.


Tyto otázky a odpovědi byly automaticky přeloženy z anglického jazyka.Původní obsah je k dispozici na webu stackexchange, za který děkujeme za licenci cc by-sa 3.0, pod kterou je distribuován.
Loading...